Antey Saint André położone jest w miejscu strategicznym – kolejką linową można dojechać do wyciągów "Chamois" (2 km).

Samochodem – do miasteczek La Magdeleine i Torgnon (w obu są trasy narciarskie biegowe i zjazdowe).

Chcąc skorzystać z oferty regionu narciarskiego Matterhorn, można zatrzymać się w Valtorunenche (10 km) lub bezpośrednio w Cervinii (19 km).

 collage5 bianco


VALTOURNENCHE/CERVINIA/ZERMATT (a 10 km od Rezydencji)

Włochy, Dolina Aosty – biała przestrzeń zaczynająca się na wysokości 1 524 m, w Valtournenche, obejmuje Breuil Cervinia, wznosi się na wysokości 3 480 m lodowca Plateau Rosà oraz 3 883 m szczytu Klein Matterhorn, osiągając 4 478 m na wierzchołku Matterhorn. Rejon ten to nieskończona biel ciągnąca się po alpejskich zboczach Szwajcarii aż po Zermatt. Tutaj śnieg zapewnia możliwość uprawiania sportu, spędzenia wspaniałych wakacji i doskonałą rozrywkę.

Rejon należy do najpiękniejszych miejsc w Alpach; łącznie oferuje narciarzom ponad 350 km tras, między kotliną Breuil, Valtournenche i Zermatt, można tu szusować pomiędzy Włochami i Szwajcarią. Trasy narciarskie są zawsze ośnieżone i utwardzone – zapewnia to również rozbudowany system sztucznego ośnieżania.

Wyciągi łączące trasy są bardzo nowoczesne. Poruszanie się po regionie zajmuje niewiele czasu; w Szwajcarii przewidziane jest otwarcie dwóch wyciągów krzesełkowych sześciomiejscowych Furggsattel-Express, które zastąpią windę o tej samej nazwie. Połączenia Plan Maison z obszarem Bontadini - Colle del Teodulo są niezliczone dzięki trzem wyciągom czteromiejscowym z automatycznym zaczepem oraz z lodowcem Plateau Rosà (500 m) dzięki ogromnej kolejce z 140 miejscami. Są to dwa ważne miejsca rejonu narciarskiego, ale również drogi do Zermatt lub na Klein Matterhorn (88 m). Z lodowca Plateau Rosà można wrócić do Breuil-Cervinia trasą Ventina, 11 legendarnymi kilometrami szusów i ścian skalnych.

Mniej więcej jedna trzecia tej trasy to rejon Cime Bianche Laghi ze wspaniałymi zjazdami obsługiwanymi przez wyciąg krzesełkowy Goillet, brama do regionu Valtournenche. Gdy wydaje się, że trasa już się kończy, wyciągi Bardoney i Cieloalto oferują nowe możliwości na trasach Carosello, wijących się wśród modrzewiów.

W Plan Maison, newralgicznym punkcie regionu, znajduje się Snowpark – przestrzeń specjalnie dla amatorów snowboardu, którzy mogą pokazać co potrafią lub zaznajomić się z tym sportem.

  impianti cervinia

(tekst ze strony: www.cervinia.it)


TORGNON (a 6 km od Rezydencji)

W tym rejonie turyści również znajdą doskonałe trasy narciarskie, obsługiwane przez wyciąg gondolowy, 4 windy i 1 wyciąg krzesełkowy, które wjeżdżają na wysokość 2100 m. Trasy zjazdowe są przystosowane dla wszystkich narciarzy, podobnie jak trasy biegowe – najdłuższe w dolinie, które gwarantują możliwość wyboru od 2 do 30 km.

 

impianti torgnon

(tekst ze strony: www.torgnon.net)


CHAMOIS (a 2 km od Rezydencji)

Chamois jest najwyżej położoną miejscowością w Valle d’Aosta, na wysokości 1800 m n.p.m. Dojeżdża się do niej tylko kiedy leży śnieg korzystając z kolejki linowej, która wyrusza z Buisson (dzielnica Antey Saint André), co czyni to miejsce wyjątkowo atrakcyjnym.

Żadnych samochodów, królująca wszędzie cisza, życie ograniczające się do szlaków spacerowych i dobrej książki: to cechy charakterystycznego tego wyjątkowego miejsca, jakim jest Chamois. Miejsce położone „z dala od świata”, z dala od stereotypowych kurortów zimowych. Miejsce nazwane nieprzypadkowo „Perłą Alp” jest rzeczywiście niezwykle urokliwe ze swoimi starymi, drewnianymi i kamiennymi domami, przywołującymi minione czasy.

Tylko narty i nowoczesna infrastruktura, feeria kolorowych kombinezonów i wyciągi (3 dwuosobowe wyciągi narciarskie obsługujących 12 tras zjazdowych) przypomina, że Chamois wkroczyło w trzecie tysiąclecie. „Perła Alp” oferuje nie tylko wypoczynek na śniegu, dysponując rekordową ilością sprzętu narciarskiego i wyciągów: „prawdziwą” esencją tego miejsca jest sama przyroda, zaskakująco cudowna dla tych, którzy poszukują natury innej od tej, jaką zazwyczaj oferują obiekty górskie, zwłaszcza zimą. Chamois to obietnica doskonałego wypoczynku dla kochających spacery na rakietach śnieżnych (polecamy spacer w pobliżu jeziora Lod), dla oczekujących zachodu słońca, będącego bajecznym spektaklem światła i cienia w wykonaniu słońca powoli skrywającego się za Grandes Murailles.

(tekst ze strony: www.cervinia.it)

 

 

world globe 128

Rezydencja Beau Sejour (**), z której roztacza się widok na najpiękniejszy szczyt świata – Matterhorn, jest położona wśród zieleni, w miejscowości Antey-Saint-Andrè, w centrum regionu Dolina Aosty.

login 128

3 powody, dla których warto
dokonywać rezerwacji na tej stronie:

Wliczony podatek klimatyczny Gwarancja niższej ceny Brak pośredników

home 128

Rezerwacja w Beau Séjour:

 • Telefonicznie: 0166/548223 

Pozycja

 • Centralne położenie
 • Panoramiczny widok na Cervino
 • W pobliżu wyciągów narciarskich
 • 50 m do przystanku autobusowego
 • W pobliżu Cervinia
 • 2 kroki do centrum handlowego

Wszystko na miejscu!

 • WiFi w holu
 • Sala telewizyjna z telewizją satelitarną
 • Prywatny bar
 • Prywatny parking
 • Akceptujemy zwierzęta
 • Depozyt nart

Informacje

 • Zameldowanie: 15.00-22.00
 • Wymeldowanie: około godz. 10:00
 • Dogodne godziny pracy restauracji i mnogość atrakcji
 • Śniadanie dla dzieci na życzenie
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Zniżki dla grup

Residence Beau Sejour - Loc. Champagne, 25 - 11020 Antey St. Andre' - Aosta (ITALY) - Tel/Fax: + 39 0166 548223
P.Iva: 01069420071 - web: www.bsej.com - e-mail: info@bsej.com